Header

Organisation

Styrelsen 2017

Rolf Buiten - Ordförande073-902 41 35rolf.buiten@volvo.com
Oskar Rybo 0732-30 99 53oskar.rybo@gmail.com
Johan Isaksson0708-77 80 04johan@isaksson.biz
Christian Hammarqvist

christian.hammarqvist@telia.com
Gustav Eriksson

guser0227@gmail.com
Monica Vulin - Kassör0705-28 75 90vulin@live.se
Håkan Thorsson
hkthorsson@gmail.com
Maria Ryding 0708-34 40 44maria.ryding@telia.com
Anders Sandegård(motion)anders.sandegard@comhem.se

IF Kville Styrelse



styrelsen@ifkville.se





Valberedning 2017

Jonatan Malka

Eleonor Öström












Revisorer 2017

Lis Tryggö

Elisabet Almeskär



Sportchef

Anders Walther


Kansli

0709-670834sportchef@ifkville.se
Tarja Jokinen mån-tors031-55 21 50kansli@ifkville.se

031-55 23 50 fax




Veteran, Motion och Friidrottskolan

Veteran - ericpersson@live.se
Motion - motion@ifkville.se

Friidrottsskolan - friisk@ifkville.se



Kvillerepresentanter GFIF



Berndt Andersson - GFIF styrelse0706-35 49 92berndt.andersson@tamro.com
Mikael Brink - GFIF Ungdomskommitté0709-22 69 21 mikael.d.brink@astrazeneca



Md arra
Md go teborgsvarvet 2017
Md kvilles va rta vling 2017
Md logga friisk 16
Md smc
SMC
Md jubileumslopp
Md lindholmenstafetten
Springigbg 550x125
Md sam
Md brain athletics
Md ska rmavbild 2016 03 15 kl. 09.30.29
Md waterfront hotel
Md radison
Md nw logo
Md osteopat
Md md sponsorhuset
Md friskis logo
Md idrottens bingo logo
OM ni spelar, tänk på IF Kville :-)
Nyheter via RSS
Levererat av MyClub